с. Нижня Стинава, Нижньостинавський ЗДО " Теремок"

Історія великої держави починається з історії кожної окремої людини,кожної

сім’ї ,колективу,установи. Заклад дошкільної освіти «Теремок» також є частинкою історії свого рідного села Нижня Стинава. А творці цієї історії-люди, колектив  садочка і діти, його вихованці.

ЗДО «Теремок» за сприяння голови колгоспу Лопатія.І.М у 1976 році відчинив двері своїм першим вихованцям ,а зустрічала їх перша завідувач- Матіїв Юлія.

У 1985 році заклад очолює Гошовська Віра Степанівна. Під її керівництвом колектив працює дружньо  та злагоджено.

У 1998 році  керівництво закладом прийняла Андрійчак Надія Степанівна ,яка зуміла багато зробити щодо матеріального покращення закладу.

У 2009 році заклад очолює Лапчук Марта Орестівна, яка підтримує чистоту та затишок.

У 2010 році закладом керує Шабан У.С .

У 2012 році заклад очолює Стаско Романа Зеновіївна.

З грудня 2016 року завідувачем садочка є Козак Уляна Вікторівна.

Сьогодні ми не можемо не згадати людей,які своєю невтомною працею, досвідом і мудрістю створили всі умови для розвитку та виховання дітей:

Вихователі : Конопка О.Г., Самотаха.Н.Б. , Козак У.В.,  Мельник О.В.

Музичний керівник : Ілечко.Я.С.

Кухарі: Гнатишин.О., Лопатій А.Г. ,Боднар Б.Б., Стаско Р.Є.

Помічники вихователів : Лопатій А.Г. ,Файдула І.М., Конопка О.Г., Боднар Б.Б.

У закладі дошкільної освіти функціонує одна група , в якій виховується 21 дитина. На даний час  багато зроблено щодо  покращення  умов та матеріально-технічного забезпечення, але ще є безліч невирішених завдань, що є стимулом для подальшої роботи…