с. Нижня Стинава, Нижньостинавський ЗДО " Теремок"

Звіт керівника Нижньостинавського ЗДО за 2017/2018 навчальний рік

25 травня 2018 року  у Нижньостинавському ЗДО відбувся  звіт керівника  Козак Уляни Вікторівни  про проведену                   роботу у 2017-2018 навчальному році.

Уляна Вікторівна ознайомила присутніх із головними аспектами своєї діяльності та основними пріоритетами в           роботі  колективу садочка. Увагу слухачів було зосереджено на провадженні  освітнього процесу,  організації харчування, заходах оздоровлення дітей, питаннях фінансово-господарської діяльності, виконаній та запланованій роботі для    покращення матеріально- технічної бази ЗДО.

Завідувач наголосила на тому, що завдячуючи батьківській допомозі та злагодженій роботі колективу у дитячому  садочку створені сприятливі умови для розвитку, виховання та навчання дітей, коли в центрі всього стоїть дитина,                   її права та законні інтереси, фізичний, інтелектуальний та культурний розвиток. Адже першою і невід’ємною ланкою      освіти України є дошкільна освіта, тому   необхідно докласти зусиль для стабільного функціонування  закладу,          виховання у дітей духовних, патріотичних та моральних цінностей.

Завідувач  висловила щиру подяку батькам за розуміння, допомогу та підтримку, а працівникам за нелегку працю у вихованні майбутнього покоління нашої держави.

Присутніми було наголошено на покращенні якості навчання та виховання дітей.  Шляхом голосування  роботу           завідувача Козак У.В.  упродовж  2017-2018 навчального року було визнано  задовільною.

Дорогі наші Матусі, ми від усього серця вітаємо Вас з  прекрасним весняним святом — Днем Матері.

Бажаємо Вам добра, здійснення сонячних материнських мрій і надій. Радості Вам , вдячності від дітей,                                любові і тепла. Хай Господь  додає Вам сил та спокою,щасливої долі на рідній землі, наснаги на довгі літа!

Світлина від Наталі Петриканин.

Світлина від Оксани Шимін.